Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerAloe Vera veya hassas ciltler için lavanta çeşitleri ile cildin ihtiyacı olan pürüzsüz, canlı ve diri görünümü sağlar. Hem istenmeyen tüylerden arınmak hem de cildini sevenler için...

NASIL KULLANMALIYIM?

Kremi doğrudan cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde ince bir tabaka halinde sürünüz.
Aloe Vera'lı ürünü tercih ettiyseniz 5 dk, Sensitive' de ise 3dk bekledikten sonra, küçük bir bölge üzerinde spatulanın ucu ile deneyin. 10 dk'dan fazla beklemeyiniz.
Bol soğuk su ile temizleyin.
Kullanma Talimatı


Her bölgeye kolayca ulaşmayı isteyen, hem ağda öncesinde yumuşak bir işlem hem de ağda sonrasında yumuşak ve pürüzsüz bir cilt isteyenler için Aloeveralı ideal çözüm.

NASIL KULLANMALIYIM?

Kol ve bacak bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir.
Tüy Dökücü Köpük sprey formu sayesinde en zor bölgelerde bile kolaylıkla uygulanır.
Tüy Dökücü Köpüğü 10 cm uzaklıktan cildinizin üzerine eşit tabakalar halinde sıkınız. 
8 dakika beklettikten sonra küçük bir alanı test etmek için süngeri kullanarak, temizlenip temizlenmediğini kontrol ediniz
Kullanma Talimatı


Hassas Ciltler için Tüy Dökücü Krem & Depilasyon Sonrası Bakım Kremi
Bikini Set içeriğindeki hassas ciltlere özel tüy dökücü krem, özel formülü ile, hassas bölgelerinizdeki tüylerden kolay ve acısız bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Depilasyon sonrası bakım kremi ise, depilasyon sonrası oluşabilecek kızarıklıkların giderilmesine ve cildin  rahatlamasına yardımcı olan, yoğun nemlendiricili mükemmel bir tamamlayıcıdır.
Tüy Dökücü Krem 3 dakika içinde etki ederek, depilasyon sonrası bakım kremi ile birlikte, cildinizde ipeksi bir pürüzsüzlük sağlar.

NASIL KULLANMALIYIM?

1 adet 40 ml tüy dökücü krem ve 1 adet de depilasyon sonrası krem içermektedir.
Hassas ciltler için formüle edilmiştir. Özellikle bikini bölgesinde kullanım için tasarlanmıştır.
Depilasyon sonrası bakım kremi, içerdiği allantoin ile, oluşabilecek kızarıklıkları önler, badem yağı da cildi nemlendirir.
Kremi doğrudan cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde ince bir tabaka halinde sürünüz rötuşlar için özel olarak hazırlanmıştır
3 dakika bekledikten sonra, önce küçük bir bölge üzerinde spatulanın ucu ile deneyin.
10 dakikadan fazla beklemeyiniz.
Bol soğuk su ile temizleyin.
Depilasyon işlemi sonrası cildinize hafif masaj yaparak, depilasyon sonrası bakım kremini uygulayın.
Kullanma Talimatı
In Shower Tüy Dökücü Krem 3 dk içinde etki ederek istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlar.Duşta kullanıma özel formülü ile hem pratik kullanım imkanı hem zaman tasarrufu sağlar. Bebek yağı eklenmiş özel hassas formülü ile cildi nemlendirir, bakım yapar.

NASIL KULLANMALIYIM?

Duştan önce, kremi cildinize eşit miktarda uygulayın. Kremin tüyleri tamamen kapladığına emin olun. OVALAMAYIN. Ellerinizi iyice yıkayın.
Uyguladıktan sonra, duşa girmeden önce bir dakika bekleyin.
Duşta, kremin cildinizde 2 dakika daha kaldığından emin olun. Su ile temas halindeyken krem yavaş yavaş ciltten akacaktır. Kremin erken akmasını önlemek için, duşta ilk 2 dakika içinde krem uygulanmış alanı su ile direkt temas ettirmeyin.
Kremi ve tüyleri, nemli bir bez yardımı ile nazikçe temizleyin. Ovalamayın. Eğer tüyler kolayca alınıyorsa, kalan tüyleri de temizleyin. Gerekiyorsa kremi cildinizde toplam 6 dakikayı geçemeden, kısa bir süre daha bekletebilirsiniz.
Kullandıktan sonra, cildinizi duşun altında iyice temizleyin. Kullanılmadığı zaman, tüpün ağzını kapalı tutun.
Kullanma Talimatı


For Men Tüy Dökücü Krem, istenmeyen tüylerinizden hızlı, kolay ve acısız bir şekilde kurtulmanızı sağlar. Cildi tahriş etmeyen ve E vitamini ile zenginleştirilmiş formülasyonu ile cildinizi besler. Tıraşa göre daha pürüzsüz sonuçlar sağlar.

NASIL KULLANMALIYIM?

Kremi doğrudan cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde ince bir tabaka halinde sürünüz.
5 dakika bekledikten sonra, önce küçük bir bölge üzerinde spatulanın ucu ile deneyin.
10 dakikadan fazla beklemeyin..
Bol soğuk su ile temizleyin.
Kullanma Talimatı


Epilasyon ve ağda gibi yöntemlerle tüylerinden kurtulmak istemeyen ancak estetik bir görünüme kavuşmak isteyenlere papatya özlü renk açıcı çözümler..

NASIL KULLANMALIYIM?

Tüy Sarartıcı Krem koyu renkli tüyleri güçlendirmeden sarartır.
Kol ve bacak bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Aktivatör kremden 1 ölçü, renk açıcı kremden 2 ölçü karıştırma kabının içerisine boşaltılıp spatula ile karıştırılır.
Karışımın tüyleri tamamen kaplamasına özen gösterilir.
4-10 dakika bekledikten sonra su ile yıkanır.
Kullanma Talimatı
   
Tüy Azaltıcı Krem, kıl köküne etki ederek, kısa sürede, tüylerin incelmesini* ve azalmasını sağlarken içeriğinde bulunan E vitamini, aloe vera ve yeşil çay özleri ile cildi nemlendirir. Cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Böylece, Tüy Azaltıcı Bakım Kremi ile birlikte, başka bir günlük bakım kremi kullanılmasına gerek yoktur.

Yapılan klinik çalışmalar ile 3 aylık kullanım sonucunda kullanıcıların % 84'ünde, kıllarda belirgin incelme gözlemlenmiştir.

NASIL KULLANMALIYIM?

Ağda veya epilasyon işleminden ve cilt su ile temizlendikten sonra uygulanmalıdır.
Uygulama epilasyon işleminden en erken 6 saat sonra tercih edilmelidir.
Temizlenen bölgeye masaj yaparak uygulanır.
İstenmeyen tüyler alınacak seviyeye gelene kadar sabah akşam kullanılmaya devam edilir..
Kullanma Talimatı