Erdi
ve
Furkan'dan
Modanın
Erkek Tarafı

2021’in Minimalist Erkek Modası

Minimal tasarımlar

Minimalizm, günlük yaşantıyı tamamıyla ele geçirmesinin yanı sıra modanın da en önemli elementlerinden biri oldu. E haliyle erkek modasında minimal tasarımların ağırlıkta olduğunu görmek hiç şaşırtıcı değil. Soft renkler, basit kesimler ve yüksek kaliteli malzemelerle gündemi modaya yaklaştıran minimal tasarımlar, sadeliğin en şık halini ortaya kokuyor. Minimal tasarımlarla daha maskülen ve özgüvenli bir görünümü yakalamak çok daha basit.

Sade ve yenilenmiş bir tarz

minimalist erkek modası için öneri tişörtler

Minimal erkek modası anlayışı sadeliği önceliği olarak belirlese de bu durum sıkıcı bir görüntü yakalamak anlamına gelmiyor tabii ki. Farklı nötr renkleri, basit desenleri bir araya getirerek beklenmedik bir şıklık yakalamak mümkün! Aynı zamanda tek renkli bir görünümle de yenilenmiş bir tarza sahip görünebilirsiniz.

 

 

Minimal gardıroplar

Modaya 2021 yılında hakimiyetini sağlayan ve daha da devam edeceğe benzeyen Minimalist erkek modası sadece tasarımlarla ilgili olmak zorunda değil. Sürdürülebilirliğin önemsendiği ve tüketimin azaltılmaya başlandığı pandemi dönemi sonrasında

bu yaklaşımlar moda dünyası tarafında da benimsendi. Birkaç yüksek kaliteli ve dayanıklı temel parçaya sahip olarak da minimal bir gardırop yaratmak mümkün! Yalnızca dayanıklı ve şık parçayla bile tekrar tekrar yeni görünümler oluşturulabilir.

Fikir ve önerilerini paylaşmak için @sesuagda Instagram hesabından DM yoluyla benimle iletişime geçebilirsin. Ayrıca erkek modası hakkında daha fazla öneri için Erkek Modası ve Bakımı adlı kategorimizi ziyaret edebilirsin.