Hakkımızda

Türkiye’nin ilk Ağda ve Tüy Dökücüler markası Sesu, 1969 yılında Selma ve Suzan kardeşler tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bugüne tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt veren Sesu, 2004 yılında Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş. bünyesine katılarak kozmetik sektörünün öncü firmaları arasındaki yerini aldı.

Ürün geliştirme ve AR-GE deneyiminden aldığı güç ile uzman duruşunu 40 yılı aşkın süredir muhafaza eden Sesu, tüketicilerin güvenini kazandı; hayat kolaylaştıran ürünleri ile kalpleri fethetti. Kişisel bakım pratiklerini olabilecek en hızlı ve etkili şekilde sunmayı görev bilen ve durmaksızın yenilikler peşinde koşan Sesu, inovasyon kasının ne kadar güçlü olduğu her fırsatta gözler önüne serdi.

Klasik Ağda, Ağda Bandı, Roll-on Ağda, Boncuk Ağda ve Tüy Dökücüler kategorisinde, oldukça geniş bir yelpazeye yayılmış birçok ürünü tüketicileri ile buluşturan Sesu, yalnızca kadınlar için değil, erkekler için de maksimum performans sağlayan ürünler hazırladı ve “ulaşılabilir olmak” misyonunu destekledi.

Yenilikçi ve çağdaş tavrından aldığı ilhamla rotasını temiz içerikli ürünlere çeviren Sesu, tüketicilerin beklentilerine yanıt vermek ve “herkesin markası olmak” mottosunu sürdürmek için çalışmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Ağda ve Tüy Dökücüler kategorisinde yer alan ürünlerimizi, geliştirilmiş içerikler ile destekleyerek tüketicilerimize sunmak.

Misyonumuz

Kaliteli, yenilikçi, hızlı ve etkili ürünlerimizi tüketicilerimiz ile buluşturarak sağladığımız “özgüven, konfor ve güven hissini” korumak.