Besray'ın
Güzellik Dünyası

Sesu Ağdaya İlk Adım Serisi ile Tanış!

Eminim ki sen de sürekli bu seriyi duyuyorsun. Peki ağdaya yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanmış bu seri ne vadediyor olabilir?

Sesu ailesinin en yeni üyesi Ağdaya İlk Adım Seti, ağdayı ilk kez deneyimleyecek biz genç kızlara özel olarak üretildi! Ağdanın yaratacağı acı konusunda endişe yaşayan herkes, artık maksimum pürüzsüzlüğe minimum acıyla ulaşabilir. İstenmeyen tüylerden en acısız ve eğlenceli şekilde kurtulmayı amaçlayan Sesu Ağdaya İlk Adım Serisi tam 4 üründen oluyor. Hadi şu meşhur seriyi tanıyalım!

  1. Bantsız Çözüm: Boncuk Sir Ağda
    Boncuk sir ağda

Sesu boncuk sir ağdaların diğerlerinden farkı, sadece ona ihtiyacının olması! Ne ağda bezi kullanmana gerek var ne de zaman kaybettirecek herhangi bir şeye… Boncuk sir ağdayı ağda ısıtıcıya ihtiyaç duyduğun kadar koy, oda bubble gum kokusuyla dolsun. Geriye sadece dilediğin bölgeye sürüp, biraz soğuyunca çekip tüylerinden kurtulmak kalıyor. Denemek için neyi bekliyorsun? 🙂

Nasıl kullanacağını anlattığımız yazıya buradan ulaşabilirsin. 👇🏻

Boncuk Sir Ağda

  1. Sesu Ağdaya İlk Adım Sir Ağda Bantları: Minimum Acı Kiti!

Ağdaya yeni başlayanlar serisi

Bu sir ağda bantları seti, daha önce bildiklerine hiç benzemiyor! Eğer ağdaya yeni başlayacaksan ve benim için en uygun ağda acaba hangisi diyorsan seni hemen buraya alalım. Bir ağda düşün ki hem acısı minimum olsun hem de mis gibi bubble gum koksun!

Bu sete biz “Minimum Acı Kiti” adını verdik. Çünkü en ihtiyaç duyduğun o anda, bu kit ile acısız ve pratik bir şekilde tüylerinden kurtulabilirsin. Hatta arkadaşlarınla düzenleyeceğin ağda partileri şimdi daha eğlenceli geçecek. İşte setin içinden çıkanlar:

Nasıl kullanacağını anlattığımız yazıya buradan ulaşabilirsin. 👇🏻

Sir Ağda Nasıl Uygulanır?

 

  1. Sür Çek: Roll-on Sir Ağda

roll-on ağda

Öyle bir sir ağda düşün ki roll-on başlığıyla ağda yapma süreni yarıya indirsin, üstelik misss gibi bubble gum! O ağdayı uzaklarda aramana gerek yok. Sesu, ağdaya yeni başladığın bu yolculukta senin ayağına kadar getirdi. Isıt, sür ve ağda bezi ile çek! Ama pürüzsüzlüğün ne kadar uzun süre kalıcı olduğuna inanmakta biraz zorlanacaksın, benden söylemesi! 🙂

Nasıl kullanacağını anlattığımız yazıya buradan ulaşabilirsin. 👇🏻

Sir Ağda Nasıl Uygulanır? 

 

  1. Sıfır Acı: Tüy Dökücü Krem

Ne kadar acısız olsa da kulağa ne kadar eğlenceli gelse de ben ağda ile uğraşamam diyen birkaç üşengeç görür gibiyim! İtiraf etmeliyim ki ben de bazı zamanlar böyleyim. Sesu Ağdaya İlk Adım Tüy Dökücü Krem olabilecek eeeen pratik ve en etkili sonuçlu epilasyon ürünü. İçeriği yepyeni ve kimyasallardan çekinenleri düşünerek özenle hazırlanmış. Uygulamak istediğin bölgeye sür ve biraz bekle.

Lütfen ona maksimum 6 dakika ver! İş bitirici bir ürün olduğunu hemen anlayacaksın 😉

 

Daha fazla öneri için Sesu’yla Eğlence arşivini ziyaret etmeyi unutma. Ayrıca ağdaya başlama deneyimini benimle paylaşmak için @sesuagda Instagram hesabına DM atabilirsin 😍