Ezgi ile
Moda Talks

BU TRENLERİ SADECE RIHANNA TAŞIYABİLİR

Gün geçmiyor ki çok kötü trendler gündeme otursun. Ama öyle biri var ki ne yaparsa yapsın bir şekilde uyduruyor. Rihanna, en kötü trendlerin bile nasıl güzel görüneceğinin kitabını yazmış gibi. Kendisi modada risk almaya bayılan ikon olarak biliniyor.
Rihanna, kırmızı halıdaki kusursuz zevkiyle biliniyor olabilir, ancak kraliçe RiRi bile birkaç “çirkin” trende katıldığını söyleyebiliriz… İlginç aksesuarları benimsemekten, cafcaflı baskıları karıştırmaya kadar Rihanna, kişisel tarzı söz konusu olduğunda hiç korkmuyor.

Rihanna ve şık stili Rihanna ve Karışık Desenler

Bu adeta birbiriyle kavga ediyormuş gibi duran baskılar gerçekten gözlerimizi yakmıyor değil. Ama şöyle bir bakıyoruz da yani yakışmamış da diyemiyoruz. Bir de Rihanna’nın bu kombini parmak arası topuklularla kombinlemiş olması da cabası. Yine de kendisini cesaretinden dolayı her zaman tebrik ediyoruz!

Rihanna'nın iki farklı stili Aşırı Aksesuar

2000’lerin ortalarından kalma ilginç bir kolye, bucket şapka, aşırı büyük boy clutch çanta… Gerçekten hepsi şüpheli, ancak yine bir uzaktan bakıyoruz ve bunu giyse giyse Rihanna giyer diyoruz.

Slouchy Botlar

Rihanna, bu botları en iyi taşıyan kişi olabilir. Kendisinin kilo almasıyla gündeme geldiği sürede bu botları oldukça fazla giymişti. Adeta bu oversize görünümü gözümüzün içine sokarak bizi alıştırdı diyebiliriz. Rihanna’yı bu botlarla o kadar çok fazla gördük ki artık AVM’de gezerken görsek aklımıza direkt Rihanna gelecek gibi duruyor.

Pembe renkli elbise giymiş Rihanna Pantolon Üzeri Elbise

Pantolon üzerine elbiseler, 2000’lerin başında çok fazla gördük. Ödül törenlerinde kimler kimler bu kombinle kameralar karşısına çıktı. Zannediyoruz ki bu trendi 2000’lerin başında bırakmış ta ki Rihanna aksini bize gösterene kadar. Buradaki kumaş, model ve renk seçi

mi gerçekten çok iç açıcı ve hoş görünüyor ama kendisine bir Alaaddin havası verdiğini söylemeden geçemeyiz. Evet güzel ama yine de ne bilelim elbisenin içinde pantolon giyilir mi? Yorum sizin!

Denim-on-Denim

Rihanna'nın kot stili Açıkçası bu denim-on-denim kombin denemelerini daha önce çok fazla gördük. Arada bir olur mu diye dolaptan alt üst kot kombini alıyorum, aynaya bakıyorum ve vazgeçiyorum. Ardından, bu inanılmaz koyu renkli, tepeden tırnağa kot kombinin gördüm ve bakış açım sonsuza dek değişti. Teşekkürler Rihanna!

 

Dememiz o ki, Rihanna’nın elini atıp kendinde olduramadığı bir şey daha ne gördük ne de duyduk. Belki medya da çok abartlıyordur bilemeyiz. Biz sevdik, yorumlaması size kalsın!

 

Daha fazlası için Sesu’yla Eğlence arşivini ziyaret etmeyi de unutma!🥰