Merve ile
Yeni Rota Oluşturuldu

İstanbul’da Hayvan Dostu Mekan Önerisi:

Skati Coffee House!

 

Sen de benim gibi evcil hayvanının rahatlıkla sosyalleşebileceği bir mekan arayışında mısın? O zaman Anadolu yakasının merkezinde, Suadiye’de açılan hayvan dostu ‘Skati Coffee House’ tam sana göre! 1,5 sene önce hayatımıza giren benim de geçen sene radarıma takılan bu tatlı cafe’nin içerisinde köpekler için özel yapılmış cupcakeler ve tatlılar bulabileceğin gibi aynı zamanda çeşitli kıyafetler, tasmalar, aksesuarlar ve oyuncaklar da yer alıyor. Mekan sahibi Oğuz Bey’in 2020 yılında Pet Cafe konseptinde bir mekan ihtiyacından doğan ve adını Eda Hanım’ın köpeği Skati’den alan  cafede hem köpeğinle keyifli vakit geçirebilir hem de arkadaşlarınla buluşmalarını burada geçirebilirsin. Bir kere keşfettiğinde daha sonrasında çıkmak istemeyeceğin bu mekanın tuzlu kurabiyelerini, poğaçalarını ve özellikle cheesecake’lerini kesinlikle denemelisin.

Özellikle bu dönemde pandemi kurallarına uyan sayılı yerlerden biri olan ‘Skati Coffee House’u haftanın her günü 12:00-00:00 saatleri arasında keşfedebilir, aynı zamanda küçük dostunun doğum gününü burada arkadaşlarıyla kutlayarak mutluluğunu da paylaşabilirsin.

Yeni açılan restaurantlar ve cafeler hakkında merak ettiğin ve aklına takılan ne varsa sosyal medya hesaplarımızdan dilediğin her an bana ulaşabilirsin. Unutma, öğrendiğin her bilgi seni bir adım öne çıkaracak!

 

Daha fazla öneri için Sesu’yla Eğlence arşivimize göz atmayı unutma! Ayrıca yorumların bizim için çok değerli. Eğer yorumlarını bizimle paylaşmak istersen @sesuagda Instagram adresinde DM kutumuz sana daima açık 😍