Ezgi ile
Moda Talks

HEM ŞIK HEM SICAK: KAYAK TATİLİ KOMBİNLERİ

kayak tatili kombinleri giymiş insanlar  

Kış tatili sezonunun açılmasıyla birlikte, şehrin stresinden ve gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak isteyenler rotasını kayak merkezlerine doğru çevirdi. Soğuk havanın dahi keyif kaçırmaya yetemediği anlar ve muhteşem kar manzaraları vadeden Uludağ, Palandöken Erciyes ve Sarıkamış kar tatili için gözde lokasyonlar olarak herkesin radarına girmeyi başardı.

Harika bir tatil için plan yaptın, rezervasyonlarını tamamladın, akşam yiyeceğin yemeğin bile hayalini kurdun. Peki kombinlerin ne durumda?

 

Kayak merkezlerinde şıklık yarışı var!

kayak yapan biri

Kayak Tatili Kombinleri Nasıl Olmalı?

Özellikle son yıllarda kayak merkezleri, kıran kırana geçen şıklık yarışlarına sahne oluyor.

kayak tatili kombinleri yapmış bir kadın

Bu önemli detayı göz önünde bulundurursak; yalnızca şömine başında oturmak da şık bir restoranda akşam yemeği yemek kadar özen gerektiriyor. Yarışın galibi ben olmak istiyorum ama biraz ilhama ihtiyacım var diyorsan senin için hazırladığım kayak kombini örneklerine göz atmalısın.

Kış Tatili Kombin Önerileri

Kış tatiline çıkarken valizinde mutlaka olması gereken parçalar var. Eğer kış tatili kombinleri arasında kaldıysan, şimdi sıkı dur! Senin için en güzel önerileri sıralıyoruz!

Daha detaylı bilgi ve öneri arayışındaysan @sesuagda sosyal medya hesabımızın DM kutusuna mesaj bırakarak bana ulaşabilirsin. Ayrıca daha fazla öneri için Sesu’yla Eğlence arşivine de uğramayı unutma!🥰