Ezgi ile
Moda Talks

Şişme mont arayışı her sonbaharda başlıyor! Konu mont ve kaban olunca dolabımızdakiler bize hiçbir zaman yetmiyor, çok doğru. Ama gelin görün ki 7’den 70’e herkes cinsiyet fark etmeksizin şişme mont seviyor!
Her sezonun modası şişme montları kombinleyerek harikalar yaratılabilecek en kolay parçalardan biri… Casual tarzı daha özensiz bir şıklığa çevirirken, günlük ve spor kombinlerin star parçası olabilir. Öyleyse hadi şişme montları nasıl kombinleyeceğine birlikte göz atalım! 😍

Birbirinde Şık Şişme Mont Kombinleri

Uzun şişme mont kombini yapan bir kadın Uzun Mont Kombinleri

Özellikle kadınların sıklıkla tercih ettiği şişme mont modellerinin başında, uzun montlar yer alıyor! Siyah, gri, bej, mavi ve kahverengi gibi çeşitli renk seçenekleriyle oldukça şık bir kombin elde edebilirsin. Kapüşonlu bir mont ile kalın postal ayakkabıları, dar pantolonla birleştirebilirsin. Şişme montunun içerisine ise kapüşon bulunmayan bir sweatshirt, kazak ya da bluz tercih edebilirsin. İşte bu kadar!

Kısa Mont Kombinleri

Kısa bir mont tercih etmek istiyorsan pek çok kombin seçeneği seni bekliyor! Nasıl mı?

Dar etekler, taytlar, dar ya da geniş paçalı pantolonlar kısa bir şişme mont ile harika görünecektir! Kısa tarzdaki bir kapüşonlu montu, mini bir etek ve şık bir çorapla kombinleyebilirsin. Ayrıca kısa bir mont ile spor bir görünüm elde etmek oldukça kolay. Bunun için tek yapman gereken bol bir eşofman giymek. İşte bu kadar! kısa şişme mont kombini yapan kadın

Farklı Stillerde Şişme Mont Kombinleri

Şişme montlar, farklı stillerde karşımıza çıkıyor. Örneğin kapüşonlu modellerde bol kesim pantolonlar ve kargo pantolonlar sportif bir şıklık için ideal. Ayrıca böylesi bir modelle, baş ve boyun bölgeni de soğuktan rahatlıkla koruyabilirsin.

Ceket tarzında bir montu ise gömlek ve yüksek bel pantolon ile kombinleyebilirsin. Üstelik böyle bir kombinle sportif ya da klasik bir şıklık yakalayabilirsin. Ceket tarzında bir mont, mevsim geçişlerinde de kolaylıkla kullanılabilir.

Şişme Montlarla Çanta Kullanımı

Şişme mont kombinlerine hareketlilik mi katmak istiyorsun? Öyleyse hemen bir çanta kap ve kombinin hazır olsun! Tercih edeceğin mont modellerine; spor sırt çantaları, bohem tarz çapraz çantaları oldukça yakışıyor. Eğer daha şık bir görünüm elde etmek istersen, zincir detayına sahip kol ve minimal el çantalarını tercih edebilirsin.

 

 

Daha fazla moda tüyosu için Moda Talks kategorimize göz atmayı unutma! Ayrıca yorumların bizim için çok değerli. Konuyla ilgili yorumlarını @sesuagda Instagram sayfamızdan benimle paylaşabilirsin🥰