Ezgi ile
Moda Talks

MODAYA SICAK BAKIŞ:

COZY KOMBİNLER

Söz konusu moda olduğunda neredeyse tüm kadınlar için akan sular duruyor. Her ne kadar trendleri takip etmek bazen yorucu olsa da SEVİYORUZ YAHU GİYİNMEYİ!

Moda artık daha hızlı tüketiliyor

Son 10-15 yıldır moda dünyasının dinamiklerinde gözle görülür değişimler yaşandı. Yeniliklere çabuk adaptasyon sağlıyoruz, hızla tüketiyoruz ve yenisini aramaya başlıyoruz. Bu döngü artık hayatımızın bir parçası haline geldi desek hiç de yanılmış olmayız.

Trendler arası varlık mücadelemiz hakkında kısa bir bilgi geçtikten sonra asıl konumuza dönelim.

Modanın göz bebeği: Zamansız kombinler

Cozy Kombinler arasından bir stil

Şayet ara sıra da olsa moda dergilerine şöyle bir göz gezdiriyorsan “zamansız” kelimesine rastlamamış olman imkansız. Zamanı asla geçmeyen, yarı yolda bırakmayan, hem çok şık hem de dikkat çekici moda parçalarından bahsediyorum elbette. Bugün rotamızı zamansız modanın “yarı yolda bırakmayan” tarafına doğru çeviriyoruz.

Hem sıcak hem rahat bir stil için: Cozy Kombinler

Kombin stilleri

 

Kadınlar olarak kadar şıklık uğruna her şeyi yapabilecek potansiyele sahibiz ama ara sıra rahatlık peşinde koştuğumuz doğru. Böyle anlarda elimiz mutlaka gardırobumuzdaki en rahat parçalara gidiyor. Bu parçalar bir araya geldiğinde ise zamansız modanın yapı taşlarından Cozy Kombinler arasından seçim yapmış bir kadın biri olan “cozy” yani rahat bir stil ortaya çıkıyor. Tahmin edeceğin gibi örgü kazaklar, geniş pantolonlar, hırkalar, sweatshirt’ler, spor ayakkabılar, şapkalar ve taytlar bu stilin yaratıcıları arasında. Asıl marifet ise doğru eşleştirmeler yapabilmekte. Şimdi senin için hazırladığım galeriye git, kombin önerilerine göz at, ilham deponu fulle.

 

 

 

Daha fazla öneri için Sesu’yla Eğlence arşivimize göz atmayı unutma! Ayrıca yorumların bizim için çok değerli. Eğer yorumlarını bizimle paylaşmak istersen @sesuagda Instagram adresinde DM kutumuz sana daima açık 😍