Besray'ın
Güzellik Dünyası

Sesu Ağdaya İlk Adım

Genç kızlık yıllarında, ağdaya karşı duyulan heyecan ve endişeler hep hatırlanır.

Acaba canım çok acıyacak mı? Tüylerim kalınlaşıp çoğalacak mı? Annem ağda yapmama izin verecek mi? Ağda yapmak sıkıcı ve acılı bir şey mi? Bu ve bunun gibi daha birçok soru sorup durmuş olanları görebiliyoruz…

Veee çok yakın zamanda, keşke çok daha önce olsaydı diyeceğiniz harika bir seri doğdu: SESU AĞDAYA İLK ADIM SERİSİ!

Biliyorsunuz ki Sesu şimdi tamamıyla yenilendi. Hem ürün içerikleri hem de tasarımıyla…

Sesu yenilenirken, ağdaya yeni başlayacakları düşünerek ağda deneyimini kolay, eğlenceli ve eeen önemlisi acısız hale getirmek için genç kızlara özel “Ağdaya İlk Adım Serisi”ni çıkardı!

 

Ağdanın yaratacağı acı konusunda endişe yaşayan herkes, artık maksimum pürüzsüzlüğe minimum acıyla ulaşabilir. Hem de rengarenk ve güzel kokulu bir ağda düşünün… Artık endişe yok, ağda konusunda tüm kuşkular Sesu Ağdaya İlk Adım Serisi ile rafa kalkıyor!
Soğutucu jel ped, parıldayan simli kuru bakım yağı, pürüzsüzlüğü garantileyerek bakım yapan sir ağda bantları setine kısaca “Minimum Acı Kiti” de diyebilirsiniz.
Miss gibi bubble gum kokulu ağda deneyimini ağda bantları, rengarenk boncuk sir ağda ve roll-on sir ağda ile yaşabilirsiniz! Üstelik ilk adımınız için yepyeni Tüy Dökücü Krem de sadece size özel!

Bu acısız ağda deneyimini Sesu’yla yaşamalısınız!

 

Daha fazla öneri için Sesu’yla Eğlence arşivini ziyaret etmeyi unutma. Ayrıca ağdaya başlama deneyimini benimle paylaşmak için @sesuagda Instagram hesabına DM atabilirsin 😍