Besray'ın
Güzellik Dünyası

TIRNAKLAR İÇİN ALARM: 2022 MANİKÜR TRENDLERİ

Güzellik dünyasındaki dinamikleri darmaduman eden manikür trendleri, son 10 yılda hatırı sayılır derecede ivme kazandı. Tırnak sanatı artistleri kazançlarını x2 yaparken, kadın veya erkek fark etmeksizin herkes trendlerin peşinden koşmaya başladı. Parlak renkler, grafik çizgiler, parıltılar, kabartmalar bir kulvardan yürürken, daha minimal ve sade görünümler ise diğer kulvardan varlık göstermeye devam etti.

Peki 2022 yılında bizi ne bekliyor? Trendlerin dışında kalmaman ve oyunu kuralına göre oynaman için araştırmalarımı yaptım, tüm detayları senin için derledim. Sayfayı kaydır, okumaya devam et!

Çılgın Fransız Manikürleri

Fransız stili tırnaklara aşinalık seviyemiz oldukça yüksek ancak 2022’de tırnak ucumuza çektiğimiz o ince şeritler tam anlamıyla çıldırıyor, alışık olmadığımız şekillere ve renklere bürünüyor.

 

Mikro Detaylar

Bir zamanların “nazar boncuğu” trendi, 2022 yılında kendisini göstermeye hazırlanıyor. Tırnağımızın üzerine kondurduğumuz o küçük tatlı boncuk detayı, bir trendin öncüsü oluyor.

 

Gece Mavisi

2021 yılında manikür trendlerine eşlik eden Bottega yeşili, 2022 yılında yerini gece mavisine bırakıyor. İster ombre stilini tercih et ister tek blok halinde sür ama yine de maviden uzaklaşma!

 

Cesur ve Parlak

2022’nin kuşkusuz en kapsayıcı manikür trendi cesur ve parlak renklerde gizli! Yani bu trendde sınır yok.

İhtiyacın olan renk ve daha çok renk!

 

Fikir ve önerilerini paylaşmak için @sesuagda Instagram hesabından DM yoluyla benimle iletişime geçebilirsin. Daha fazla içerik için Sesu’yla Eğlence arşivimize göz atmayı unutma!🥰