Özgenur ile
Magazin Sanatı

ZAMANSIZ MODA:

Kadınlarda Maskülen Giyim Tarzı

maskülen giyim tarzı örnekleri  

Maskülen giyim kıyafetler içerisinde feminen görünmek mi? “Bu iki tezat nasıl yan yana gelir yahu?” dediğini duyar gibiyim. Paniğe gerek yok, hemen anlatıyorum!

Moda dünyasının güçlü markaları tarafından desteklenen ve zamansız stiller arasında kendisine yer bulmayı başaran maskülen giyim örneği maskülen kombinler, uzun bir süredir dünyaca ünlü modellerin de radarında. Örneğin Gigi ve Bella! Sayısız podyum görünümleriyle karşımıza çıkan ve dergi kapaklarında boy gösteren Gigi ve Bella Hadid kardeşler, gündelik yaşamlarında sıklıkla maskülen kombinler içerisinden bize el sallıyor. İkilinin hazırladığı kombinler, erkek giyim paradoksunun nasıl daha kadınsı ve çekici hale getirilebileceğine dair ders niteliği taşıyor. “Onlar Gigi ve Bella, ne giyse yakışır!” isyanı şu anda yükleniyor değil mi? Yüklenmesin! Çünkü ilham kaynağın ne kadar iyi olursa o kadar iyi giyineceksin demektir. Çıtayı yüksek tutmakta fayda var😊 Neyse konuyu dağıtmayalım.

Maskülen bir stil yakalamak için ne yapmak gerekir?

Erkek gardırobundan ödünç aldığın blazer ceketler, pantolonlar, şapkalar, gözlükler ya da  ayakkabılar seni hiç olmadığın kadar feminen gösterebilir. Bunun için yapman gereken iki şey

ünlü oyuncu maskülen giyinmiş

var; parçaları doğru eşleştirmek ve biraz da yaratıcılığını kullanmak. Ha bir de senin için hazırladığımız ilham dolu galeriye göz atmak J Sıkıcılıktan uzak, yenilikçi bir stil yakalamak için şimdi harekete geç!

Unutma, benimle direkt iletişim kurmak istiyorsan @sesuagda Instagram medya hesabımızın DM kutusuna bir mesaj bırakman yeterli. Ayrıca daha fazla içerik için Sesu’yla Eğlence arşivimize göz atmayı unutma! 😊